English

HR Generalist

Unfortunately this job advertisement is only available in Hungarian, as the position requires native Hungarian language skills.

HR generalista kollégát keresünk,

aki több mint 70 kollégánk személyzeti ügyeivel kapcsolatos feladatok széles körét látja el, elsősorban a toborzásra összpontosítva.

A szerepkörről:

A szerepkör fő célja a napi HR ügyek kézbentartása, különös tekintettel a legtehetségesebb jelöltek toborzására, megnyerésére, integrálására és megtartására/fejlesztésére innovációközpontú szervezetük számára, valamint a vezetők támogatása a munkaerőigények kielégítésében és a legkorszerűbb digitális tehetségmenedzsmentet segítő infrastruktúra kialakításában.

Olyan tehetséges és elkötelezett HR szakembert keresünk, aki a HR folyamatok és az adminisztráció zökkenőmentes működtetésétől kezdve a stratégiai tehetséggondozási területekig sokféle HR-feladatot lát el. Tapasztalattal rendelkezik a vezetők HR támogatásában. Képes hatásosan előadni az ötleteit, professzionálisan képviseli a céget a munkaerő- és frissdiplomás toborzási piacon, ugyanakkor gyakorlatias a célok megvalósításban is.

Feladatok és felelősségi körök:

  • A toborzást folyamatos feladatnak tekintjük a tehetségek becsatornázása és a munkáltatói márkánk építése érdekében. Fontos vezetőink támogatása a munkaerő tervezésben, a jelöltek toborzásának, kiválasztásának és szűrésének elvégzésétől egészen az interjúk megszervezéséig. Emellett a vállalati karrieroldal és az E-Group közösségi médiajelenlétének kezelése, valamint a munkavállalói ajánlórendszer működtetése is a feladatok fontos résztét képezik. A jelöltekkel való kapcsolatépítés és kapcsolattartás során  a “cég arca”-ként fogsz megjelenni a munkaerőpiac/jelöltek felé, hitelesen és professzionálisan képviselve a céget  és a kultúránkat. Szorosan együttműködsz a marketinggel a minőségi munkáltatói márkaépítő anyagok elkészítése és a karrierrendezvényeken való professzionális megjelenés biztosítása érdekében.
  • Felelősséget vállalsz a HR adminisztrációért, a személyes dokumentumok precíz kezeléséért, a releváns HR adatok szakszerű összeállításáért a vezetőség számára  adatalapú döntések meghozatalához.
  • Megtervezed, koordinálod és a társosztályokkal közösen dolgozol  az új kollégák integrálásán, gondoskodsz a zökkenőmentes kiléptetésről.
  • Támogatást és visszajelzést nyújtasz a vezetőknek a munkavállalókkal kapcsolatos kérdésekben, döntésekben.
  • A kollégák jólléte és elkötelezettsége mindig a középpontban van, ebben te leszel a kollégák első számú kapcsolata és támogatója.
  • Részt veszel a HR-rendszerek és folyamatok fejlesztésében és digitalizálásában.
  • Koordinálod és dokumentálod a munkavállalók fejlődési tervezését / képzését.
  • Munkavállalóink számára szóló  rendezvényeink egyik fő szervezője és házigazdája leszel,  részt veszel ezen rendezvények tartalmának kialakításában.

Szükséges tapasztalat és végzettség:

  • Legalább alapdiploma üzleti menedzsment, humánerőforrás / szervezetfejlesztés, pszichológia, informatika vagy más releváns területen.
  • Legalább 3 év tapasztalat HR generalista, HR üzleti partner  pozícióban egy neves szervezetnél.
  • Előnyt jelent az IT-val, a digitális technológiával és az innovációval kapcsolatos vállalkozásoknál szerzett munkatapasztalat és/vagy érdeklődés.

  Készségek és képességek:

  • Átfogó globális gondolkodásmód, dinamikus ’can do’ hozzáállás és a részletekre való odafigyelés.
  • Erős szervezési, interperszonális és csoportkoordinációs készség a vezetőkkel, a projektvezetőkkel és az összes munkatárssal való hatékony együttműködéshez.
  • Pontosság és megbízhatóság a szervezés és az adminisztráció terén.
  • Barátságos és megbízható kapcsolattartás képessége.
  • Nyitott, gondoskodó és támogató hozzáállás, őszinte kíváncsisággal és érdeklődéssel az emberek, viselkedésük és motivációjuk iránt.
  • Érzékenység a kollégák és a vezetői csapat igényei iránt, valamint a kiegyensúlyozott és önálló véleményalkotás képessége.
  • Csapatjátékos, aki kész segíteni másoknak a közös célra összpontosítva.
  • Kiváló írás- és prezentációs készség angol és magyar nyelven egyaránt.
  • Magabiztos PowerPoint, Excel, közösségi média platformok (különösen LinkedIn) használata terén, valamint érdeklődés a HR technológiák fejlesztése iránt.

Amit kínálálunk:

  • Izgalmas feladatok egy dinamikus innovációs környezetben, magasan képzett munkatársakkal.
  • Szakmai fejlődési lehetőség, támogatás és mentorálás a teljes körű HR vezetői pozícióba való betanulás érdekében.
  • Stabil hazai vállalat rugalmas munkavégzési lehetőségekkel.
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
  • Barátságos és támogató csapat.
  • Teljesítménnyel és a tapasztalattal arányos fizetés.
  • Bel-budai iroda.

Hogyan tudsz jelentkezni?

Kérjük, küld el nekünk max. 2 perces bemutatkozó videódat szakmai önéletrajzoddal együtt a hr@egroup.hu címre.